FANDOM


Nuvola apps important
Цей скрипт тільки для ОСОБИСТОГО використання!
Ви можете встановити цей скрипт для себе, але його заборонено використовувати на всій вікі (тобто, в MediaWiki:Common.js або MediaWiki:Wikia.js), оскільки це порушуватиме Умови Використання ФЕНДОМу.
(Див. Політика налаштувань)

Див. також: QuickCreateUserPage та QuickCreateMessageWallGreeting

UserTemplates/uk — JavaScript-розширення, яке дозволяє користувачам створювати свої профайли, привітання на стіні обговорення та підписи з глобальних шаблонів, що зберігаються в Community Central. В якості альтернативи користувачі можуть замінювати місця розміщення шаблонів за замовчуванням на будь-яку кількість своїх власних шаблонів, включаючи змінну вікна.

Оскільки розширення зберігається за межами цієї вікі, залишайте свої переклади $i18n на сторінці обговорення або стіні обговорення автора.

Встановлення

Розширення може бути встановлено в користувальницьком common.js на вікі або global.js Central Community.

Щоб використовувати це розширення, користувач повинен підключити опцію «Включити персональний JavaScript», помітивши її в налаштуваннях.

Шукайте на сторінці налаштувань: Розширені параметри відображення -> Enable personal JavaScript (Learn more).

importArticles({
  type: "script",
  articles: [
    "u:mazro:MediaWiki:UserTemplates.js"
  ]
});

Модифікація

Користувачі можуть налаштувати шаблони й текст по своєму смаку. За замовчуванням розширення вказує на {{w:User:Mazro}} для профайлу, {{w:Message Wall Greeting:Mazro}} для привітання стіни обговорення й {{w:User:Mazro/sig}} для підпису. Тим не менш користувачі можуть замінити їх будь-якою кількістю власних шаблонів, включивши window.customUserTemplates і прописавши його перед операцією importArticles, як показано нижче.

window.customUserTemplates = [
  {
    text: "My custom English language user page",
    address: "User:Mazro/en"
  },
  {
    text: "My custom Spanish language user page",
    address: "User:Mazro/es"
  },
  {
    text: "My custom wall greeting",
    address: "Message Wall Greeting:Mazro/en"
  }
];
 
importArticles({
  type: "script",
  articles: [
    "u:mazro:MediaWiki:UserTemplates.js",
  ]
});
importArticles — найкращий спосіб установки скриптів на ФЕНДОМі
Функцію importArticles використовується для об'єднання декількох HTTP-запитів в один, дозволяючи безлічі скриптів завантажуватися та виконувати свою роботу швидше. Якщо Ви встановлюєте декілька різних скриптів, можливо, в коді є декілька непотрібних імпортів. Натисніть "Розгорнути", аби подивитися, як ефективно встановити скрипти одним імпортом, збільшивши швидкість їхній праці та очистивши зайвий код. Ще один метод — використання сторінкі MediaWiki:ImportJS.
Якщо у вашому файлі JavaScript є безліч рядків з імпортом importScript, importScriptPage або importArticles, то їх можна поєднати! Так Ваш код швидше завантажуватиме скрипти з одного імпорту, і його вигляд буде акуратніше. Розгляньте зразки нижче. Можливо, в даний момент Ваш код схожий на зразок ліворуч. Праворуч показано, як Ви можете його змінити.
Декілька импортов — негарно та повільно Один імпорт — чисто та ефективно
importScriptPage('AjaxRC/code.js','dev');
 
importScript('MediaWiki:localScript.js');
 
importArticle({
 type: 'script',
 article: 'u:dev:FloatingToc/code.js'
});
 
importScriptPage('page1.js', 'wikiname');
 
importScriptPage('page2.js', 'wikiname');
importArticles({
  type: 'script',
  articles: [
    'u:dev:AjaxRC/code.js',
    'MediaWiki:localScript.js',
    'u:dev:FloatingToc/code.js',
    'u:wikiname:page1.js',
    'u:wikiname:page2.js'
  ]
});
Примітка: Зверніть особливу увагу на розстановку ком і синтаксис в даному прикладі. Часто користувачі, мало знайомі з програмуванням (і не тільки!), випадково роблять помилку, неправильно поставивши кому при написанні коду, забуваючи написати символ або ненавмисно видаливши його. Це призводить до "синтаксичної помилкі", яка ламає код. Акуратно імпортуйте скрипти, дотримуючись інструкції вище.
Однак, існує ще безліч вимог до використання importArticles!