FANDOM


Talk Button додає кнопки сторінки обговорення на сторінки у вікі з включеними коментарями до статті. Через характер JavaScript він в першу чергу призначений для використання на сайті, але може використовуватися для особистого використання, хоча це не рекомендується.

Після редизайну заголовків кнопка обговорення додається над модулями в правій колонці сторінки, але нижче роздільника сторінок.

Встановлення

Додайте такий рядок у MediaWiki:ImportJS вашої вікі:
dev:TalkButton/code.js

Ви також можете додати таке в свій w:Special:Mypage/global.js, Special:Mypage/common.js або MediaWiki:Common.js вашої вікі:

importArticles( {
  type: 'script',
  articles: [
    // ...
    'u:dev:MediaWiki:TalkButton/code.js'
  ]
} );
importArticles — найкращий спосіб установки скриптів на ФЕНДОМі

Функцію importArticles використовується для об'єднання декількох HTTP-запитів в один, дозволяючи безлічі скриптів завантажуватися та виконувати свою роботу швидше. Якщо Ви встановлюєте декілька різних скриптів, можливо, в коді є декілька непотрібних імпортів. Натисніть "Розгорнути", аби подивитися, як ефективно встановити скрипти одним імпортом, збільшивши швидкість їхній праці та очистивши зайвий код. Ще один метод — використання сторінкі MediaWiki:ImportJS.

Якщо у вашому файлі JavaScript є безліч рядків з імпортом importScript, importScriptPage або importArticles, то їх можна поєднати! Так Ваш код швидше завантажуватиме скрипти з одного імпорту, і його вигляд буде акуратніше. Розгляньте зразки нижче. Можливо, в даний момент Ваш код схожий на зразок ліворуч. Праворуч показано, як Ви можете його змінити.

Декілька импортов — негарно та повільно Один імпорт — чисто та ефективно
importScriptPage('AjaxRC/code.js','dev');
 
importScript('MediaWiki:localScript.js');
 
importArticle({
 type: 'script',
 article: 'u:dev:FloatingToc/code.js'
});
 
importScriptPage('page1.js', 'wikiname');
 
importScriptPage('page2.js', 'wikiname');
importArticles({
 type: 'script',
 articles: [
  'u:dev:AjaxRC/code.js',
  'MediaWiki:localScript.js',
  'u:dev:FloatingToc/code.js',
  'u:wikiname:page1.js',
  'u:wikiname:page2.js'
 ]
});

Примітка: Зверніть особливу увагу на розстановку ком і синтаксис в даному прикладі. Часто користувачі, мало знайомі з програмуванням (і не тільки!), випадково роблять помилку, неправильно поставивши кому при написанні коду, забуваючи написати символ або ненавмисно видаливши його. Це призводить до "синтаксичної помилкі", яка ламає код. Акуратно імпортуйте скрипти, дотримуючись інструкції вище.

Однак, існує ще безліч вимог до використання importArticles!