FANDOM


Medals — скрипт для використання на всій вікі, який дозволяє адміністраторам ігнорувати стандартне розширення «Досягнення» і робити свої досягнення та нагороджувати ними користувачів, що дозволить позбавитися від зловживання редагуванням, що відбувається при використанні стандартного розширення.

Установка

Додайте цей JavaScript на Вашу вікі:

Локальний
MediaWiki:Common.js
importArticles({
  type: "script",
  articles: [
    "u:dev:MediaWiki:Medals/code.js"
  ]
});
importArticles — найкращий спосіб установки скриптів на ФЕНДОМі
Функцію importArticles використовується для об'єднання декількох HTTP-запитів в один, дозволяючи безлічі скриптів завантажуватися та виконувати свою роботу швидше. Якщо Ви встановлюєте декілька різних скриптів, можливо, в коді є декілька непотрібних імпортів. Натисніть "Розгорнути", аби подивитися, як ефективно встановити скрипти одним імпортом, збільшивши швидкість їхній праці та очистивши зайвий код. Ще один метод — використання сторінкі MediaWiki:ImportJS.
Якщо у вашому файлі JavaScript є безліч рядків з імпортом importScript, importScriptPage або importArticles, то їх можна поєднати! Так Ваш код швидше завантажуватиме скрипти з одного імпорту, і його вигляд буде акуратніше. Розгляньте зразки нижче. Можливо, в даний момент Ваш код схожий на зразок ліворуч. Праворуч показано, як Ви можете його змінити.
Декілька импортов — негарно та повільно Один імпорт — чисто та ефективно
importScriptPage('AjaxRC/code.js','dev');
 
importScript('MediaWiki:localScript.js');
 
importArticle({
 type: 'script',
 article: 'u:dev:FloatingToc/code.js'
});
 
importScriptPage('page1.js', 'wikiname');
 
importScriptPage('page2.js', 'wikiname');
importArticles({
  type: 'script',
  articles: [
    'u:dev:AjaxRC/code.js',
    'MediaWiki:localScript.js',
    'u:dev:FloatingToc/code.js',
    'u:wikiname:page1.js',
    'u:wikiname:page2.js'
  ]
});
Примітка: Зверніть особливу увагу на розстановку ком і синтаксис в даному прикладі. Часто користувачі, мало знайомі з програмуванням (і не тільки!), випадково роблять помилку, неправильно поставивши кому при написанні коду, забуваючи написати символ або ненавмисно видаливши його. Це призводить до "синтаксичної помилкі", яка ламає код. Акуратно імпортуйте скрипти, дотримуючись інструкції вище.
Однак, існує ще безліч вимог до використання importArticles!


Використання

Medal script settings

Вікно налаштувань

Всі налаштування скрипта знаходяться окремо від файлу скрипта, на своїй сторінці Project:Medals, що дозволяє користувачам вносити зміни без проходження перевірки JavaScript. Переконайтеся, що ви захистили цю сторінку так, щоб її могли редагувати лише адміністратори! Крім того, в скрипті можна використовувати посилання на зображення тільки з серверів зображень Фендому, таких як 'images' або 'vignette'.

Імпортувавши скрипт за допомогою сторінки MediaWiki:Common.js, перейдіть на сторінку Project:Medals, яка пропонуватиме вам створити сторінку налаштувань. Після цього, ви зможете редагувати його за допомогою спеціального вікна.

Вікно має 3 вкладки з параметрами: Main, Users та Medals. Нижче надані пояснення щодо заповнення найскладніших вкладок — Main та Users:

 • Main
  1. Module title — заголовок модуля з медалями.
  2. Expand button — якщо користувач має понад 12 медалей, ви побачите спеціальну кнопку. Натиснувши на неї, ви побачите повний список його/її медалей. Ця кнопка повинна мати свою назву, чи не так? :)
  3. Medal count — опис, який з'являтиметься при наведенні на розділ з кількістю разів отримання нагороди.
  4. Medal info page — якщо у вас є спеціальна сторінка, що містить всю інформацію про медалі, заповніть поле, і користувач побачить особливу кнопку для отримання інформації.
  5. Medal info title — те ж саме, що і з полем 'Expand button'.
  6. Border left — зображення, яке знаходитиметься в лівому верхньому куті модуля. Якщо не хочете його використовувати — залиште поле порожнім.
  7. Border right — зображення, яке знаходитиметься в правому верхньому куті модуля.
 • Users
  1. Add user form — кнопка, після натискання на яку буде додана нова форма користувача.
  2. Порожня область — сюди потрібно додати ім'я користувача.
  3. Значок корзини — просто видалить цю форму.
  4. Medals — кнопка, після натискання на яку відкриється/закриється розділ з усіма медалями. Біля кожної назви медалі знаходиться область, в яку можна додати кількість разів отримання нагороди.

Класи скрипта

Для зміни оформлення скрипта користувач може використовувати наступні класи:

 1. RewardModule — модуль з медалями;
 2. RewardImage — блок з зображеннями медалей;
 3. RewardCount — блок зображення з кількістю разів отримання нагороди;
 4. badgetooltip — спливаюча підказка;
 5. badgetooltiparrow — стрілка над підказкою;

Відомі проблеми

Після установки скрипта його дані знаходяться окремо від сторінки скрипта, що може викликати деякі проблеми з кешем сторінки. Додайте ?action=purge в кінець URL або використовуйте кнопку «Оновити», щоб виправити це.