FANDOM


GlobalChatJS дозволяє використовувати Вашу сторінку chat.js в Central Community глобально, таким же чином, як сторінка global.js завантажується для всіх сторінок вікі.

Використання

Дивіться також: «Ввімкнення додаткових JS і CSS», «Шпаргалка по CSS і JS»
 • Для персонального використання потрібно на сторінку global.js (для глобального використання) або common.js (для використання на одній вікі) вставити код нижче.
importArticles({
  type: 'script',
  articles: [
    'u:dev:GlobalChatJS.js',
  ]
});
importArticles — найкращий спосіб установки скриптів на ФЕНДОМі
Функцію importArticles використовується для об'єднання декількох HTTP-запитів в один, дозволяючи безлічі скриптів завантажуватися та виконувати свою роботу швидше. Якщо Ви встановлюєте декілька різних скриптів, можливо, в коді є декілька непотрібних імпортів. Натисніть "Розгорнути", аби подивитися, як ефективно встановити скрипти одним імпортом, збільшивши швидкість їхній праці та очистивши зайвий код. Ще один метод — використання сторінкі MediaWiki:ImportJS.
Якщо у вашому файлі JavaScript є безліч рядків з імпортом importScript, importScriptPage або importArticles, то їх можна поєднати! Так Ваш код швидше завантажуватиме скрипти з одного імпорту, і його вигляд буде акуратніше. Розгляньте зразки нижче. Можливо, в даний момент Ваш код схожий на зразок ліворуч. Праворуч показано, як Ви можете його змінити.
Декілька импортов — негарно та повільно Один імпорт — чисто та ефективно
importScriptPage('AjaxRC/code.js','dev');
 
importScript('MediaWiki:localScript.js');
 
importArticle({
 type: 'script',
 article: 'u:dev:FloatingToc/code.js'
});
 
importScriptPage('page1.js', 'wikiname');
 
importScriptPage('page2.js', 'wikiname');
importArticles({
  type: 'script',
  articles: [
    'u:dev:AjaxRC/code.js',
    'MediaWiki:localScript.js',
    'u:dev:FloatingToc/code.js',
    'u:wikiname:page1.js',
    'u:wikiname:page2.js'
  ]
});
Примітка: Зверніть особливу увагу на розстановку ком і синтаксис в даному прикладі. Часто користувачі, мало знайомі з програмуванням (і не тільки!), випадково роблять помилку, неправильно поставивши кому при написанні коду, забуваючи написати символ або ненавмисно видаливши його. Це призводить до "синтаксичної помилкі", яка ламає код. Акуратно імпортуйте скрипти, дотримуючись інструкції вище.
Однак, існує ще безліч вимог до використання importArticles!

Обмеження

 • Скрипт працює тільки при натисканні на посилання чату. Це означає, що він не буде діяти, якщо Ви зайшли в чат не натисненням на посилання, а, наприклад, використовуючи адресний рядок. Тому скрипт також не буде працювати, якщо Ви перезавантажили вікно чату.
  • Порада: якщо Ви бажаєте, щоб чат відкривався в новій вкладці або постійно натискаєте правою кнопкою миші на посилання і відкриваєте сторінку в новій вкладці), використовуйте наступний код в сторінці global.js або common.js:
window.wgWikiaChatWindowFeatures = '';
 • Скрипт не буде працювати, якщо Ви завантажуєте ChatHacks через сторінку global.js або common.js, оскільки чат-хакі працюють тільки при натисканні на кнопку входу у чат. Завантаження ChatHacks через сторінку chat.js не створить жодних проблем.
 • У зв'язку з деякими обмеженнями у персональних JS-сторінках, скрипт використовує сторінку chat.js в Central Community, а не окрему сторінку "global-chat.js". Отож, якщо Ви бажаєте, щоб для чату Community Central була окрема частина коду, Вам потрібно вставити її в оператор if, який буде перевіряти, яка це вікі в даний момент. Зразок коду:
if (mw.config.get('wgCityId') === '177') {
  // Тут окремий код для чату Community Central...
}