FANDOM


DiscordIntegrator - скрипт, інтегруючий Discord-віджет у вміст сторінки або в праву її частину.

Установка

Дивіться також: «Ввімкнення додаткових JS і CSS», «Шпаргалка по CSS і JS»
dev:DiscordIntegrator/code.js
 • Для персонального використання потрібно на сторінку global.js (для глобального використання) або common.js (для використання на одній вікі) вставити код нижче.
importArticles({
  type: 'script',
  articles: [
    'u:dev:DiscordIntegrator/code.js',
  ]
});
importArticles — кращий спосіб установки скриптів на ФЕНДОМі
Функцію importArticles використовується для об'єднання декількох HTTP-запитів в один, дозволяючи безлічі скриптів завантажуватися та виконувати свою роботу швидше. Якщо Ви встановлюєте декілька різних скриптів, можливо, в коді є декілька непотрібних імпортів. Натисніть "Розгорнути", аби подивитися, як ефективно встановити скрипти одним імпортом, збільшивши швидкість їх роботи і очистивши зайвий код. Ще один метод — використання сторінкі MediaWiki:ImportJS.
Якщо у вашому файлі JavaScript є безліч рядків з імпортом importScript, importScriptPage або importArticles, то їх можна поєднати! Так Ваш код швидше завантажуватиме скрипти з одного імпорту, і його вигляд буде акуратніше. Розгляньте зразки нижче. Можливо, в даний момент Ваш код схожий на зразок ліворуч. Праворуч показано, як Ви можете його змінити.
Декілька импортов — негарно та повільно Один імпорт — чисто та ефективно
importScriptPage('AjaxRC/code.js','dev');
 
importScript('MediaWiki:localScript.js');
 
importArticle({
 type: 'script',
 article: 'u:dev:FloatingToc/code.js'
});
 
importScriptPage('page1.js', 'wikiname');
 
importScriptPage('page2.js', 'wikiname');
importArticles({
  type: 'script',
  articles: [
    'u:dev:AjaxRC/code.js',
    'MediaWiki:localScript.js',
    'u:dev:FloatingToc/code.js',
    'u:wikiname:page1.js',
    'u:wikiname:page2.js'
  ]
});
Примітка: Зверніть особливу увагу на розстановку ком і синтаксис в даному прикладі. Часто користувачі, мало знайомі з програмуванням (і не тільки!), випадково роблять помилку, неправильно поставивши кому при написанні коду, забуваючи написати символ або ненавмисно видаливши його. Це призводить до "синтаксичної помилкі", яка ламає код. Акуратно імпортуйте скрипти, дотримуючись інструкції вище.
Однак, існує ще безліч вимог до використання importArticles!

Налаштування

Підключення віджета

Віджет для сервера можуть підключати його адміністратори через налаштування сервера, в секції "Віджет". Щоб вставити віджет, натисніть на кнопку "Підключити віджет". Якщо Ви бажаєте, щоб користувачі могли приєднуватися до сервера, виберіть опцію "Встановити канал для запрошень", яка показує, в який канал користувач приєднується при підключенні.

Увага: ID сервера може бути знайдений в секції віджета, і він дуже важливий для його установки, що пояснюється в тексті нижче.

Вміст

Коли скрипт встановлений методом, описаним в розділі вище, то у вміст сторінки можна вставити віджет. Рекомендується створити шаблон на Вашій вікі, скопіювавши код з шаблону {{DiscordIntegrator}}. Потім шаблон може бути використаний таким чином:

{{DiscordIntegrator
| id = 131913939549159424
| theme = light
| width = 500px
| height = 500px
}}

внаслідок чого виходить:

If you see this, your JavaScript might be disabled or DiscordIntegrator plugin isn't working. If the latter, please contact a wiki administrator.

Для використання на просунутому рівні ви також можете перевірити документацію шаблону.

Права сторона

В скрипті є конфігурація, яка додає віджет в праву сторону вмісту вікі в скіні Oasis. Це можна зробити через сторінки MediaWiki. Будь-яка сторінка, що пов'язана з цим скриптом, починається з назви MediaWiki:Custom-DiscordIntegrator-config-, після чого йде назва конфігурації. Наприклад, щоб налаштувати ID сервера, використовується сторінка з назвою "MediaWiki:Custom-DiscordIntegrator-config-id".

Віджет з'явиться в правій стороні сторінки "тільки в тому випадку, якщо ID сервера встановлено в налаштуванні конфігурацій. Вони носять такі ж назви, як і налаштування конфігурацій при звичайній вставки елемента в контент, однак з додаванням деяких параметрів:

Налаштування Тип Що змінюється? За замовчуванням
title Рядок Назва модуля в правій стороні Немає
moduleHeight Рядок Висота модуля в правій стороні 500px

Приклад віджета може бути побачений у правій частині цієї сторінки.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.