FANDOM


DifferentSkinEditor дозволяє користувачам редагувати статті у інших скінах. Користувачі, що використовують скіни Oasis та Monobook, також можуть редагувати в мобільному скіні Фендому —Mercury.

Для користувачів скіна Oasis редагування в скінах Monobook та Mercury можливо по переходу за посиланням з випадаючого меню поряд з кнопкою "Редагувати". Для користувачів скіна Monobook редагування в скінах Oasis та Mercury можливо за допомогою натискання відповідних кнопок у верхній частині сторінки.

Установка

Додайте наступні рядки в ваш особистий Special:MyPage/common.js/common.js або global.js:

importArticles({
  type: 'script',
  articles: [
    'u:dev:DifferentSkinEditor/code.js'
  ]
});
importArticles — найкращий спосіб установки скриптів на ФЕНДОМі
Функцію importArticles використовується для об'єднання декількох HTTP-запитів в один, дозволяючи безлічі скриптів завантажуватися та виконувати свою роботу швидше. Якщо Ви встановлюєте декілька різних скриптів, можливо, в коді є декілька непотрібних імпортів. Натисніть "Розгорнути", аби подивитися, як ефективно встановити скрипти одним імпортом, збільшивши швидкість їхній праці та очистивши зайвий код. Ще один метод — використання сторінкі MediaWiki:ImportJS.
Якщо у вашому файлі JavaScript є безліч рядків з імпортом importScript, importScriptPage або importArticles, то їх можна поєднати! Так Ваш код швидше завантажуватиме скрипти з одного імпорту, і його вигляд буде акуратніше. Розгляньте зразки нижче. Можливо, в даний момент Ваш код схожий на зразок ліворуч. Праворуч показано, як Ви можете його змінити.
Декілька импортов — негарно та повільно Один імпорт — чисто та ефективно
importScriptPage('AjaxRC/code.js','dev');
 
importScript('MediaWiki:localScript.js');
 
importArticle({
 type: 'script',
 article: 'u:dev:FloatingToc/code.js'
});
 
importScriptPage('page1.js', 'wikiname');
 
importScriptPage('page2.js', 'wikiname');
importArticles({
  type: 'script',
  articles: [
    'u:dev:AjaxRC/code.js',
    'MediaWiki:localScript.js',
    'u:dev:FloatingToc/code.js',
    'u:wikiname:page1.js',
    'u:wikiname:page2.js'
  ]
});
Примітка: Зверніть особливу увагу на розстановку ком і синтаксис в даному прикладі. Часто користувачі, мало знайомі з програмуванням (і не тільки!), випадково роблять помилку, неправильно поставивши кому при написанні коду, забуваючи написати символ або ненавмисно видаливши його. Це призводить до "синтаксичної помилкі", яка ламає код. Акуратно імпортуйте скрипти, дотримуючись інструкції вище.
Однак, існує ще безліч вимог до використання importArticles!

Журнал змін

 • 29-09-16 - Перша версія
 • 01-10-16 - Виправлено помилку на старій сторінці
 • 22-12-16 - Скрипт оновлено, додано підтримку написів різними мовами
 • 10-02-17 - Незначна чистка коду