FANDOM


Цей скрипт тільки для ОСОБОВОГО використання!

Ви можете встановити цей скрипт для себе, але його заборонено використовувати на всій вікі (тобто, в MediaWiki:Common.js або MediaWiki:Wikia.js), оскільки це порушуватиме Умови Використання ФЕНДОМу.
(Дивіться політику адаптації)

ClassicDevWikiTheme повертає класичне оформлення Dev Wiki, яке було до ребрендингу Фендому. Макет було створено на основі старих скрінів вікі, які з'являлися до ребрендингу Фендому. Зараз скрипт оптимізовано для браузерів Opera, Chrome та Firefox. Internet Explorer, Edge, та Safari не підтримуються.

Установка

Додайте наступний рядок на самому початку Вашої сторінки global.css на Community Central. Завжди пам'ятайте, що треба очистити кеш після установки.

@import url('//dev.wikia.com/load.php?mode=articles&articles=u:dev:MediaWiki:ClassicDevWikiTheme/code.css&only=styles');


Журнал змін

  • 20-12-16 - Первісна версія
  • 10-02-17 - Поправки в футері

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.