FANDOM


BlogLink додає посилання на список блоґів користувача й сторінку внеску у випадаючому меню у аватара в скіні Oasis і скіні Monobook у верхній правій частині сторінки. Засновано на скрипті ContribsLink користувача Ozank Cx.

Скрипт перевіряє, чи включені блоґи в Wiki Features перед створенням посилання в меню; якщо блоґи відключені, створюється тільки посилання на внесок. Скрипт сумісний з PseudoTalkPages, тож якщо цей скрипт також підключено, BlogLink відображатиме посилання на псевдосторінку обговорення (Pseudo Talk). У будь-якому випадку ніяких зайвих або неробочих посилань не з'явиться.

Встановлення

Дивіться також: «Ввімкнення додаткових JS і CSS», «Шпаргалка по CSS і JS»
 • Для локального використання вікі адміністратор може вставити в сторінку MediaWiki:ImportJS рядок нижче.
dev:BlogLink/code.js
 • Для персонального використання потрібно на сторінку global.js (для глобального використання) або common.js (для використання на одній вікі) вставити код нижче.
importArticles({
  type: 'script',
  articles: [
    'u:dev:BlogLink/code.js',
  ]
});
importArticles — найкращий спосіб установки скриптів на ФЕНДОМі
Функцію importArticles використовується для об'єднання декількох HTTP-запитів в один, дозволяючи безлічі скриптів завантажуватися та виконувати свою роботу швидше. Якщо Ви встановлюєте декілька різних скриптів, можливо, в коді є декілька непотрібних імпортів. Натисніть "Розгорнути", аби подивитися, як ефективно встановити скрипти одним імпортом, збільшивши швидкість їхній праці та очистивши зайвий код. Ще один метод — використання сторінкі MediaWiki:ImportJS.
Якщо у вашому файлі JavaScript є безліч рядків з імпортом importScript, importScriptPage або importArticles, то їх можна поєднати! Так Ваш код швидше завантажуватиме скрипти з одного імпорту, і його вигляд буде акуратніше. Розгляньте зразки нижче. Можливо, в даний момент Ваш код схожий на зразок ліворуч. Праворуч показано, як Ви можете його змінити.
Декілька импортов — негарно та повільно Один імпорт — чисто та ефективно
importScriptPage('AjaxRC/code.js','dev');
 
importScript('MediaWiki:localScript.js');
 
importArticle({
 type: 'script',
 article: 'u:dev:FloatingToc/code.js'
});
 
importScriptPage('page1.js', 'wikiname');
 
importScriptPage('page2.js', 'wikiname');
importArticles({
  type: 'script',
  articles: [
    'u:dev:AjaxRC/code.js',
    'MediaWiki:localScript.js',
    'u:dev:FloatingToc/code.js',
    'u:wikiname:page1.js',
    'u:wikiname:page2.js'
  ]
});
Примітка: Зверніть особливу увагу на розстановку ком і синтаксис в даному прикладі. Часто користувачі, мало знайомі з програмуванням (і не тільки!), випадково роблять помилку, неправильно поставивши кому при написанні коду, забуваючи написати символ або ненавмисно видаливши його. Це призводить до "синтаксичної помилкі", яка ламає код. Акуратно імпортуйте скрипти, дотримуючись інструкції вище.
Однак, існує ще безліч вимог до використання importArticles!

Історія змін

 • 21 лютого 2017 — первісна версія.
 • 9 вересня 2017 — сумісність з PseudoTalkPages не включає посилання на блоґ, коли блоґи не включені.