FANDOM


AjaxDiff дозволяє дивитися зміни, залишаючись на сторінці вікі-діяльності. Так легше перевіряти правки, а також Ви можете швидко скасовувати і блокувати, залишаючись на сторінці WikiActivity, замість того, щоб відкривати безліч вкладок для виконання цих завдань.

Також можна миттєво відкривати кожну правку у вікі-діяльності, використовуючи стрілку вгору (для перегляду наступного редагування) і стрілку вниз для перегляду минулого редагування).

Примітка: якщо немає ніякої візуальної відмінності від кнопки блокування, Ви не зможете блокувати користувачів, якщо Ви не є адміністратором, помічником, VSTF або співробітником Фендому.

Також Ви можете переглядати сторінку, натиснувши кнопку "Показати сторінку" або показавши її назву кнопкою "Показати назву сторінки".

Установка

Додайте цей JavaScript на Вашу вікі:

Глобальний Персональний
w:Special:Mypage/global.js Special:Mypage/common.js
importArticles({
  type: "script",
  articles: [
    "u:dev:AjaxDiff/code.js"
  ]
});
importArticles — кращий спосіб установки скриптів на ФЕНДОМі
Функцію importArticles використовується для об'єднання декількох HTTP-запитів в один, дозволяючи безлічі скриптів завантажуватися та виконувати свою роботу швидше. Якщо Ви встановлюєте декілька різних скриптів, можливо, в коді є декілька непотрібних імпортів. Натисніть "Розгорнути", аби подивитися, як ефективно встановити скрипти одним імпортом, збільшивши швидкість їх роботи і очистивши зайвий код. Ще один метод — використання сторінкі MediaWiki:ImportJS.
Якщо у вашому файлі JavaScript є безліч рядків з імпортом importScript, importScriptPage або importArticles, то їх можна поєднати! Так Ваш код швидше завантажуватиме скрипти з одного імпорту, і його вигляд буде акуратніше. Розгляньте зразки нижче. Можливо, в даний момент Ваш код схожий на зразок ліворуч. Праворуч показано, як Ви можете його змінити.
Декілька импортов — негарно та повільно Один імпорт — чисто та ефективно
importScriptPage('AjaxRC/code.js','dev');
 
importScript('MediaWiki:localScript.js');
 
importArticle({
 type: 'script',
 article: 'u:dev:FloatingToc/code.js'
});
 
importScriptPage('page1.js', 'wikiname');
 
importScriptPage('page2.js', 'wikiname');
importArticles({
  type: 'script',
  articles: [
    'u:dev:AjaxRC/code.js',
    'MediaWiki:localScript.js',
    'u:dev:FloatingToc/code.js',
    'u:wikiname:page1.js',
    'u:wikiname:page2.js'
  ]
});
Примітка: Зверніть особливу увагу на розстановку ком і синтаксис в даному прикладі. Часто користувачі, мало знайомі з програмуванням (і не тільки!), випадково роблять помилку, неправильно поставивши кому при написанні коду, забуваючи написати символ або ненавмисно видаливши його. Це призводить до "синтаксичної помилкі", яка ламає код. Акуратно імпортуйте скрипти, дотримуючись інструкції вище.
Однак, існує ще безліч вимог до використання importArticles!


Значення за замовчуванням

Ви можете змінити причину та строк блокування, додавши перед імпортом наступний код:

AjaxDiff = {
expiry: "1 week",
reason: "Спам"
};

При цьому Ви можете змінити значення терміну (expiry) і причину блокування (reason). Наприклад, у терміні можна вписати 3 days, а в причини - Спам.

Список змін

 • 26 грудня 2014: Поліпшення і виправлення дрібних правок.
 • 24 грудня 2014: Додавання пересування між правками з допомогою стрілок.
 • 23 грудня 2014: Опублікування скрипта.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.