FANDOM


AjaxDelete дозволяє видаляти та відновлювати сторінки, не змушуючи залишати сторінку, на якій ви перебуваєте зараз. Скрипт працює з модальним вікном, яке з'являється при натисканні на посилання на видалення.

Зауваження: Модальне вікно не з'явиться, якщо одночасно натиснути кнопки Shift або Ctrl. Це дозволяє користувачам у звичайному режимі видаляти/відновлювати сторінки.Використання

Модальне вікно з'явиться при натисканні на будь-яку кнопку "Видалити" з посиланням ?action=delete, використання чого особливо не вимагає пояснень. Виберіть причину видалення/відновлення із запропонованих або введіть її самостійно. Ви можете встановити часто використовувану причину, після якої йде Ваш текст, що буде виглядати наступним чином: <звичайна причина>: <доданий Вами текст>. Якщо Ви бажаєте стежити за сторінкою, натисніть кнопку "Слідкувати за сторінкою" і видалить сторінку або натисніть "Скасувати", щоб закрити модальне вікно.

При відновленні сторінки, в модальному вікні Вам знадобиться вписати причину. Потім натисніть "Відновити" твори для цієї дії, або "Скасувати", щоб закрити модальне вікно.

Особисті налаштування

Всі індивідуальні змінні розташовані в об'єкті window.AjaxDelete.

Щоб створити змінні причин видалення, Вам потрібно просто в об'єкт window.AjaxDelete.deleteReasons додати код з наступним синтаксом: 'вписаний текст': 'текст, який з'являється',. А щоб додати причини для видалення зображень, зробіть те ж саме, але в об'єкті window.AjaxDelete.imageDeleteReasons.

Відстеження віддалених сторінок вибрано за промовчанням. Якщо Ви не хочете цієї функції, встановіть параметр конфігурації autoCheckWatch значення false.

Також в скрипті є модальне відновлення через AJAX. Якщо Ви не бажаєте, щоб воно з'являлося, змініть параметр noUndelete на true.

Приклад конфігурацій:

window.AjaxDelete = {
  deleteReasons: {
    '[[w:Help:Vandalism]]': 'Vandalism',
    '[[w:Help:Spam]]': 'Spam',
    'Marked for speedy deletion': 'Speedy',
    'Empty page': 'Empty',
    'Author request': 'Author request',
    'Irrelevant to <insert wiki topic here>': 'Irrelevant',
    'Failed to comply with the [[Project:Manual of Style|manual of style]] for over 6 months': 'MoS'
  },
  imageDeleteReasons: {
    'Offensive': 'Offensive',
    'Innapropiate': 'Innapropiate',
    'Harassment': 'Harassment',
    'Housekeeping/Unused': 'Unused',
    'Copyright infringement': 'Copyright',
    'Author request': 'Author request'
  },
  autoCheckWatch: false,
  noUndelete: true
};

Всі встановлені змінні взяті зі сторінок MediaWiki (MediaWiki:Deletereason-dropdown і MediaWiki:Filedelete-reason-dropdown).