FANDOM


AjaxDelete дозволяє видаляти та відновлювати сторінки, не змушуючи залишати сторінку, на якій ви перебуваєте зараз. Скрипт працює з модальним вікном, яке з'являється при натисканні на посилання на видалення.

Зауваження: Модальне вікно не з'явиться, якщо одночасно натиснути кнопки Shift або Ctrl. Це дозволяє користувачам у звичайному режимі видаляти/відновлювати сторінки.

Установка

Додайте цей JavaScript на Вашу вікі:

Глобальний Персональний Локальний
w:Special:Mypage/global.js Special:Mypage/common.js MediaWiki:Common.js
importArticles({
  type: "script",
  articles: [
    "u:dev:AjaxDelete/code.js"
  ]
});
importArticles — найкращий спосіб установки скриптів на ФЕНДОМі
Функцію importArticles використовується для об'єднання декількох HTTP-запитів в один, дозволяючи безлічі скриптів завантажуватися та виконувати свою роботу швидше. Якщо Ви встановлюєте декілька різних скриптів, можливо, в коді є декілька непотрібних імпортів. Натисніть "Розгорнути", аби подивитися, як ефективно встановити скрипти одним імпортом, збільшивши швидкість їхній праці та очистивши зайвий код. Ще один метод — використання сторінкі MediaWiki:ImportJS.
Якщо у вашому файлі JavaScript є безліч рядків з імпортом importScript, importScriptPage або importArticles, то їх можна поєднати! Так Ваш код швидше завантажуватиме скрипти з одного імпорту, і його вигляд буде акуратніше. Розгляньте зразки нижче. Можливо, в даний момент Ваш код схожий на зразок ліворуч. Праворуч показано, як Ви можете його змінити.
Декілька импортов — негарно та повільно Один імпорт — чисто та ефективно
importScriptPage('AjaxRC/code.js','dev');
 
importScript('MediaWiki:localScript.js');
 
importArticle({
 type: 'script',
 article: 'u:dev:FloatingToc/code.js'
});
 
importScriptPage('page1.js', 'wikiname');
 
importScriptPage('page2.js', 'wikiname');
importArticles({
  type: 'script',
  articles: [
    'u:dev:AjaxRC/code.js',
    'MediaWiki:localScript.js',
    'u:dev:FloatingToc/code.js',
    'u:wikiname:page1.js',
    'u:wikiname:page2.js'
  ]
});
Примітка: Зверніть особливу увагу на розстановку ком і синтаксис в даному прикладі. Часто користувачі, мало знайомі з програмуванням (і не тільки!), випадково роблять помилку, неправильно поставивши кому при написанні коду, забуваючи написати символ або ненавмисно видаливши його. Це призводить до "синтаксичної помилкі", яка ламає код. Акуратно імпортуйте скрипти, дотримуючись інструкції вище.
Однак, існує ще безліч вимог до використання importArticles!


Використання

Модальне вікно з'явиться при натисканні на будь-яку кнопку "Видалити" з посиланням ?action=delete, використання чого особливо не вимагає пояснень. Виберіть причину видалення/відновлення із запропонованих або введіть її самостійно. Ви можете встановити часто використовувану причину, після якої йде Ваш текст, що буде виглядати наступним чином: <звичайна причина>: <доданий Вами текст>. Якщо Ви бажаєте стежити за сторінкою, натисніть кнопку "Слідкувати за сторінкою" і видалить сторінку або натисніть "Скасувати", щоб закрити модальне вікно.

При відновленні сторінки, в модальному вікні Вам знадобиться вписати причину. Потім натисніть "Відновити" твори для цієї дії, або "Скасувати", щоб закрити модальне вікно.

Особисті налаштування

Всі індивідуальні змінні розташовані в об'єкті window.AjaxDelete.

Щоб створити змінні причин видалення, Вам потрібно просто в об'єкт window.AjaxDelete.deleteReasons додати код з наступним синтаксом: 'вписаний текст': 'текст, який з'являється',. А щоб додати причини для видалення зображень, зробіть те ж саме, але в об'єкті window.AjaxDelete.imageDeleteReasons.

Відстеження віддалених сторінок вибрано за промовчанням. Якщо Ви не хочете цієї функції, встановіть параметр конфігурації autoCheckWatch значення false.

Також в скрипті є модальне відновлення через AJAX. Якщо Ви не бажаєте, щоб воно з'являлося, змініть параметр noUndelete на true.

Приклад конфігурацій:

window.AjaxDelete = {
  deleteReasons: {
    '[[w:Help:Vandalism]]': 'Vandalism',
    '[[w:Help:Spam]]': 'Spam',
    'Marked for speedy deletion': 'Speedy',
    'Empty page': 'Empty',
    'Author request': 'Author request',
    'Irrelevant to <insert wiki topic here>': 'Irrelevant',
    'Failed to comply with the [[Project:Manual of Style|manual of style]] for over 6 months': 'MoS'
  },
  imageDeleteReasons: {
    'Offensive': 'Offensive',
    'Innapropiate': 'Innapropiate',
    'Harassment': 'Harassment',
    'Housekeeping/Unused': 'Unused',
    'Copyright infringement': 'Copyright',
    'Author request': 'Author request'
  },
  autoCheckWatch: false,
  noUndelete: true
};

Всі встановлені змінні взяті зі сторінок MediaWiki (MediaWiki:Deletereason-dropdown і MediaWiki:Filedelete-reason-dropdown).