FANDOM


AjaxBatchDelete, заснований на скрипті, автором якого є користувач Splarka з англомовній Вікіпедії, був переписаний користувачем Grunny під jQuery і використовується в двох скінів: Wikia і Monobook. Версія, оновлена користувачем Ozuzanna, має більше функцій, ніж оригінал скрипта.

Використання

Приступити до використання даного скрипта можна внизу сторінки, в розділі «Мої інструменти». Щоб видалити кілька сторінок, потрібно в модульне вікно вписати їх назви, кожне з нового рядка (саме назви, а не посилання), а також написати причину їх видалення в іншу форму. Скрипт припинить видалення сторінок, коли дійде до пустого рядка, а також може заздалегідь завершити роботу, очистивши список сторінок, які все ще видаляються.

У другій версії додається функція захисту сторінок після їх видалення, а також функція зміни обмеження на швидкість видалення/захисту сторінок. Якщо Ви бажаєте змінити швидкість з видалення однієї сторінки в 1000 мілісекунд (1 секунда), то додайте конфігурацію batchDeleteDelay і потрібну Вам кількість перед тим, як імпортувати скрипт. Також у цій версії можна вписати відразу усі сторінки певної категорії, записавши її назву. Зауважте, що скрипт буде працювати, тільки якщо користувач має права видалення сторінок (модератори контенту, адміністратори, VSTF, співробітники або помічники). Можливо видалення стін обговорення, але робити це слід з обережністю.


Installation

Дивіться також: «Ввімкнення додаткових JS і CSS», «Шпаргалка по CSS і JS»
 • Для персонального використання потрібно на сторінку global.js (для глобального використання) або common.js (для використання на одній вікі) вставити код нижче.
importArticles({
  type: 'script',
  articles: [
    'u:dev:AjaxBatchDelete/code.js',
  ]
});
importArticles — найкращий спосіб установки скриптів на ФЕНДОМі
Функцію importArticles використовується для об'єднання декількох HTTP-запитів в один, дозволяючи безлічі скриптів завантажуватися та виконувати свою роботу швидше. Якщо Ви встановлюєте декілька різних скриптів, можливо, в коді є декілька непотрібних імпортів. Натисніть "Розгорнути", аби подивитися, як ефективно встановити скрипти одним імпортом, збільшивши швидкість їхній праці та очистивши зайвий код. Ще один метод — використання сторінкі MediaWiki:ImportJS.
Якщо у вашому файлі JavaScript є безліч рядків з імпортом importScript, importScriptPage або importArticles, то їх можна поєднати! Так Ваш код швидше завантажуватиме скрипти з одного імпорту, і його вигляд буде акуратніше. Розгляньте зразки нижче. Можливо, в даний момент Ваш код схожий на зразок ліворуч. Праворуч показано, як Ви можете його змінити.
Декілька импортов — негарно та повільно Один імпорт — чисто та ефективно
importScriptPage('AjaxRC/code.js','dev');
 
importScript('MediaWiki:localScript.js');
 
importArticle({
 type: 'script',
 article: 'u:dev:FloatingToc/code.js'
});
 
importScriptPage('page1.js', 'wikiname');
 
importScriptPage('page2.js', 'wikiname');
importArticles({
  type: 'script',
  articles: [
    'u:dev:AjaxRC/code.js',
    'MediaWiki:localScript.js',
    'u:dev:FloatingToc/code.js',
    'u:wikiname:page1.js',
    'u:wikiname:page2.js'
  ]
});
Примітка: Зверніть особливу увагу на розстановку ком і синтаксис в даному прикладі. Часто користувачі, мало знайомі з програмуванням (і не тільки!), випадково роблять помилку, неправильно поставивши кому при написанні коду, забуваючи написати символ або ненавмисно видаливши його. Це призводить до "синтаксичної помилкі", яка ламає код. Акуратно імпортуйте скрипти, дотримуючись інструкції вище.
Однак, існує ще безліч вимог до використання importArticles!